GL-SOFT to firma, która działa na rynku od 2001 roku, szczycąc się wieloletnim doświadczeniem w konsultingu, serwisie oraz sprzedaży urządzeń. Oferujemy Państwu szeroką gamę drukarek fiskalnych, w wyborze których pomoże Państwu nasz uprawniony zespół fachowców.

     Wychodząc na przeciw potrzebom właścicieli sklepów i aptek, oferujemy niezawodne urządzenia, dzięki którym obowiązek rejestracji przychodu ze sprzedaży detalicznej nie będzie stanowił dla Państwa żadnego problemu. Lata praktyki w sprzedaży drukarek sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najbardziej korzystne rozwiązania, a tym samym umożliwić Państwu uniknięcie niepotrzebnych problemów.

     Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo gwarancję zadowolenia z zakupionego u nas sprzętu, a także pewność uzyskania pełnej pomocy z zakresu konfiguracji i serwisu powdrożeniowego. Co więcej, oferujemy Państwu wsparcie ze strony naszych uprawnionych serwisantów ELZAB. W celu uzyskania szerszych informacji na temat oferty naszego sklepu, zapraszamy na stronę https://www.glsoft.pl/, a także do bezpośredniego kontaktu pod numerem 533 456 902.